01. kuni 03. novembril toimub Järvamaal Kaitseliidu Kirde Maakaitseringkonna ning tema allüksuste Järva, Viru, Alutaguse, Jõgeva maleva õppus „KILP 2019“.

 

Õppuse tegevus hõlmab täpsemalt maa-alasid: Türi vald Eivere ja Saueaugu ning Paide linn Eivere metsastatud RMK piirkond.

Õppusel osalevad Kaitseliidu ja Kaitseväe üksused ning koostööpartnerid, kes harjutavad maastikul erinevaid taktikalisi tegevusi.

Seoses õppusega, viib selle korraldaja läbi õppust tutvustava kogukonnapäeva kohalikule elanikkonnale. Nii ootab 03. novembril ajavahemikus kell 10:00 kuni 13:00 Kaitseliidu Järva malev oma Lõõla õppekeskusesse (Lõõlas) endale külla kohalikku elanikkonda. Kõik asjast huvitatud saavad kohapeal ülevaate toimuvast õppusest, huvi korral tutvuda Kaitseliidu relvastusega, lasta õhkrelva ja ühtlasi maitsta sõdurisuppi. Muidugi saavad asjast huvitatud tutvuda Kaitseliidu tegevusega ka laiemalt.

Teadmaks kui palju on kogukonnapäevale tulemas võimalikke külastajaid, kellele pakkuda sõdurisuppi, palume oma osalemine eelnevalt registreerida siin:

https://docs.google.com/forms/d/1AofBjAVV20oCabjMQXz3T5ZnJRi6mD7z3VvJ-9ldmLg/edit

 

Registreerimise viimane päev on 31. oktoober kell 23.59.

 

Täiendav info õppuse ja kogukonnapäeva kohta:

 

Major Gabriel Rikberg

Kaitseliidu Järva maleva pealik

Tel 717 9701