22. juulil 2018 plaanime minna Võru valda (endine Vastseliina vald), külla Kündja Külaseltsile. Sõidaksime välja Lõõlast Arusaarest kell 7 hommikul, peatustega siis vastavalt seal, kust on pealetulijaid.

 Kella 10 paiku jõuame Kündja külamajja, kus meid ootavad meie sõbrad kaetud laua ääres. Kinnitame koos keha. Kell 11.30 oleme nende  roosiaias, kus on ansambli Oravapoisid kontsert. Roosid on selleks ajaks oma kauneimas ilus. Oravapoiste kohta saab lugeda ja nende muusikat kuulata internetist, kui panete otsingusse sõna "oravapoisid". Edasi on meie otsustada, kas läheme Vastseliina Piiskoplinnusesse, täpsemalt saab vaadata www.vastseliinalinnus.eu või külastame Linamuuseumi.Edasi jõuame veel  minna vaatama Nopri talu ja selle iseteenindusega poodi. Siis juba kojusõit.

Bussis on 18 kohta. Bussisõit maksab 10 euri inimene, kontsert on teine 10 euri, Linnuse külastus pensionärile 7 euri ja tööealisele inimesele 9 euri, lapsed tasuta. Palun, Leida Madrusele 9. juuliks sõita soovijatel teada anda. Vabadele kohtadele, kutsun Väätsalt inimesi juurde. Poole bussisõidust on lubanud  kinni makstaTüri vald.

Leida Madruse tel: 5286978 ja e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.