Lõõla Maaparandusühistu korduvasutamiskoosolek toimub 1. märtsil kell 14.00 AS Väätsa Agro Lõõla suurfarmi seminariruumis. 

 Aadress: Järva maakond, Türi vald, Lõõla küla, Suurfarmi.

Ootame Teid või Teie esindajat korduvasutamiskoosolekul osalema. Esindaja peab esitama kirjalik volikirja. Digitaalselt allkirjastatud volikiri eelnevalt saata e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Põllumajandus- ja Toiduamet on väljastanud Lõõla maaparandussüsteemi omanike kohta õiendi ja tegevuspiirkonna kaardi. Õiendi ja kaardiga tutvumiseks, palun võtta ühendust Madis Pruusiga.

Täiendavat info Madis Pruus, tel 5551 5601, AS Väätsa Agro maahaldusspetsialist.

 

P.S. Maaparandusseadus § 62 

(2) Maaparandusühistu asutatakse, kui asutamiskoosolekul on selle poolt üle poole maaparandussüsteemi omanikest või kui korduvasutamiskoosolekul on selle poolt maaparandussüsteemi omanikud, kelle kinnisasjadel paikneb kokku üle poole maaparandussüsteemi maa-ala pindalast või üle poole ühiseesvoolu pikkusest.

(3) Kui maaparandusühistu asutatakse mitme maaparandussüsteemi ühishoiuks, kohaldatakse käesoleva paragrahvi lõikes 2 nimetatud asutamistingimusi maaparandusühistu tegevuspiirkonda kuuluva iga maaparandussüsteemi suhtes.